Logo

AMBASADOR MARKI


Jesteś skutecznym networkerem? Posiadasz mocną sieć kontaktów biznesowych? Chciałbyś połączyć swój  talent budowania relacji z dobrą propozycją biznesową?

 - Zostań ambasadorem marki Wall Street Magazine - producenta i dystrybutora nowoczesnych formatów marketingu produktów premium. 


Ambasador Marki Wall Street Magazine ma do dyspozycji całą ofertę agencji digital marketingu. W tym szczególnie poszukiwane na rynku, zaawansowane i sprofilowane produkty wspierające komunikację marek. Specjalizujemy się w nowoczesnej komunikacji sprzedażowej. Śledzimy trendy, proponujemy nowe rozwiązania z zakresu content marketingu produktów premium: filmy wizerunkowe, artykuły eksperckie, wywiady z założycielami marek, spoty okolicznościowe, oryginalne spoty reklamowe.  


Może śledzisz, tak jak redakcja Wall Street Magazine, trendy na rynku marek luksusowych. Pewnie zauważasz znaczące zmiany w sposobie komunikacji tej części rynku. Jest kilka  trendów, które są absolutną nowością w świecie Luxury i na  na naszych oczach ciągle rosną w siłę.


Jesteśmy połączeni. Budujemy relacje!


Internet zmienił wszystko. Każda większa marka ma już własną aplikację do komunikowania się ze swoimi odbiorcami. Prawie każda firma ma konta w social mediach i projektuje komunikację specjalnie dedykowaną do tych kanałów. Może oglądamy mniej tradycyjnej telewizji - ale systematycznie wydłuża się czas przebywania użytkowników w sieci. Dzięki dostępności internetu i poręczności jego odbiorników (telefonów komórkowych, tabletów, laptopów) wszyscy doświadczamy bliskości nadawców. Sami jesteśmy bardzo często nadawcami.  Ponieważ okoliczności odtwarzania treści internetowych stają się coraz mniej formalne - ich przekaz również staje się coraz bardziej bliski i relacyjny. Zacierają się granice a klient i marka stają się sobie coraz bliżsi. 


Jeśli rozumiesz okoliczności w jakich znalazł się współczesny marketing, polecanie produktów i usług Wall Street Magazine nie będzie dla Ciebie trudne. To zwyczajnie najbardziej poszukiwane produkty.

 

Mówimy tym samym językiem. Tworzymy angażujące treści.


To czas na wyjątkowy sposób porozumiewania się ze swoim rynkiem bez napięcia i konwenansów. W social mediach rozpoczęła się rewolucja komunikacyjna, w ramach której znika dystans. Marki i ich klienci stają się społecznościami. Mówią tym samym językiem. Wielkie koncerny zamiast prezentować produkty w tradycyjny sposób zaczynają opowiadać “historie, które sprzedają”. Storytelling, a wraz z nim content marketing, budują wokół marek społeczności i robią to skuteczniej niż wszystkie metody marketingowe do tej pory. Bardzo często taką komunikację wspiera dodatkowo influencer marketing.  Treści marketingowe nie muszą być tylko informacyjne czy edukacyjne - ważniejsze jest aby były proste, serdeczne, otwarte i angażujące.   


Kiedy zostajesz Ambasadorem marki Wall Street Magazine wszystkie nasze produkty i usługi z zakresu content marketingu są do Twoich poleceń. W portfolio mamy pomysły i udane realizacje filmów okolicznościowych. Systematycznie tworzymy cykl nastrojowych podróży z fortepianem po ciekawych miejscach biznesowych. Do dyspozycji Ambasadora Wall Street Magazine jest oferta dobrze przygotowanych wywiadów z założycielami firm, twórcami, sportowcami, działaczami społecznymi. Jeśli tylko w swoim notesie masz ludzi, którzy powinni o sobie opowiedzieć światu, ponieważ to pomoże ich firmom i markom oraz będzie ciekawym świadectwem dla widzów - poleć jedną z naszych propozycji content marketingowych.  

Jeśli jesteś zainteresowany to poznaj nasze podstawowe założenia współpracy:

Oczekujemy:

– umiejętności handlowe
– własna firma
– opłata wstępna / licencja 15 tys. zł + VAT
– miesięczna opłata abonamentowa 399 zł +VAT
– kreatywność i zaangażowanie
– mile widziane posiadanie kontaktów biznesowych

Oferujemy:

– umowę współpracy na czas nieokreślony
– licencję Wall Street Magazine / wall-street.pl
– know-how projektu biznesowego
– szkolenie sprzedażowe
– szkolenia produktowe
– umawianie spotkań przez wewnętrzne call center Wall Street

Poznaj naszych Partnerów:

https://wall-street.pl/uploads/m.saradow


Maciej Saradow
numer tel. +48 577 505 997

 

https://wall-street.pl/uploads/m.bielaczyc


Marcin Bielaczyc
numer tel. +48 732 600 333

 

https://wall-street.pl/uploads/m.glowala


Michał Głowala
numer tel. +48 665 529 498

 

Dołącz do nas już dziś!

Jeśli uważasz, że spełniasz warunki i chciałbyś zostać naszym Partnerem - wypełnij formularz kontaktowy. Dzięki temu będziemy mogli przygotować się do pierwszej rozmowy.
lub zadzwoń

https://wall-street.pl/uploads/Konrad Waszczyk


Konrad Waszczyk
numer tel. +48 606 987 284
email kontakt@wall-street.pl