Logo

FERRARI ROMA – WŁOSKA ELEGANCJA

Premiera auta odbyła się w Foro Italico w Rzymie podczas zamkniętego przyjęcia dla Klientów, a nowe Ferrari zostało nazwane na cześć stolicy Włoch. Nowe coupe z silnikiem umieszczonym z przodu ma wyrafinowane proporcje i ponadczasowy design, połączony z niezrównaną wydajnością i sterownością.

Roma jest ikoną włoskiego designu, ale także reprezentuje najwyższe osiągi w tej kategorii. Turbodoładowana widlasta ósemka o pojemności 3,9 l generująca moc 620 koni mechanicznych i 760 Nm momentu obrotowego pozwala rozpędzić auto od 0 do 100km/h w 3,4 sekundy! Wszystko to sprzężone z nową 8-biegową skrzynią biegów DCT, którą znamy już z modelu SF90 Stradale. Model Roma dostarcza niesamowite wrażenia z jazdy, nawet dla najbardziej wymagających koneserów sportowych samochodów.

Dzięki temu nieprzeciętnemu stylowi Ferrari Roma stanowi współczesną reprezentację beztroskiego i przyjemnego stylu życia, który charakteryzował Rzym w latach 50 i 60. Ferrari Roma oferuje swoim klientom finezję i wyrafinowanie, które aktualizuje koncepcję słodkiego życia „la dolce vita”…

Ferrari Roma dostępne jest u Autoryzowanego Dealera Ferrari w Warszawie przy ulicy Wirażowej 21 na Okęciu. Warszawski salon jest jednym z pierwszych obiektów na świecie spełniającym najnowsze standardy identyfikacji wizualnej Ferrari, z całkowicie przeprojektowanym pokojem konfiguracji oraz strefą lounge, w której oprócz wygodnej sofy znajduje się również bar z napojami. Nowy obiekt dysponuje 8 miejscami ekspozycyjnymi, parkingiem podziemnym oraz nowoczesnym, autoryzowanym serwisem. To również miejsce spotkań z Klientami marki i nie tylko. Zupełnie nowa przestrzeń pozwala na organizowanie różnego rodzaju wydarzeń i dedykowanych imprez.

Artykuł Sponsorowany
Opracowanie: Michał Głowala
Materiały: Ferrari Media Center