Logo

GRANTURISMO POLONIA 2021. EVENT Z PASJĄ, TRADYCJĄ I NAJLEPSZYMI MARKAMI

Posted on

1 lipca 2021 rozpoczęła się kolejna, polska edycja, spotkania z cyklu Gran Turismo. Podobne eventy odbywają się w najpiękniejszych miejscach Europy.  W tym roku polska edycja to nie tylko spotkanie na torze w Poznaniu, ale niezwykła wyprawa po znaczących polskich trasach i miastach. 

Miejscem startu tego niezwykłego rajdu był dzisiaj o poranku (2 lipca 2021) Wrocław. Uczestnicy wczorajszy, poprzedzający wieczór, spędzili w hotelu Monopol, a ich auta można było oglądać zaparkowane obok opery oraz na ulicy Modrzejewskiej. 

Gran Turismo Polonia to wyjątkowa okazja do zobaczenia najpiękniejszych wersji  ponad 120  eleganckich i sportowych modeli samochodów z kultowych stajni, takich jak Ferrari, Lamborghini, Porsche, McLaren, Alpine, Lotus, Aston Martin oraz topowych modeli GT innych producentów.

Trasa tego niezwykłego wydarzenia prowadzi z Wrocławia do Poznania. To właśnie na torze w Poznaniu odbędzie się najciekawsza część spotkania - w większości dostępna jedynie dla uczestników rajdu. Jednak, zanim dotrą oni na legendarny Tor Poznań, przejadą przez polskie miasta: Katowice (Ferrari Katowice i restauracja La Squadra), Kielce (Rynek), Kraków (Sheraton Grand), Warszawę (Sofitel Victoria). Zadbano również o możliwość podziwiania aut przez publiczność.  

Cała impreza potrwa siedem dni: od 1 do 7 lipca. Jak zachęcają organizatorzy - to niezwykła okazja do spotkania i zdobywania doświadczenia w gronie pasjonatów (to dla uczestników wydarzenia) oraz niecodzienna możliwość podziwiania ponad stu najpiękniejszych modeli aut sportowych dla obserwatorów.   

https://www.granturismoevents.com/gran-turismo-polonia-2021/