Logo

MARKETING PREMIUM

Zespół Wall Street Magazine ds. Marketingu Premium składa się z ponad pięćdziesięciu doświadczonych specjalistów, pracujących na sukces naszych klientów. Oferujemy profesjonalne usługi marketingowe, z naciskiem na Digital. Zapewniamy klientom kompleksową i skuteczną pomoc w świecie reklamy i kreowania wizerunku marki.


Nasza skuteczność została doceniona - należymy do elitarnego grona agencji reklamowych, odznaczonych certyfikatem Partnera Google. Dzięki temu posiadamy dostęp do technologii i najnowszych narzędzi, niezbędnych do efektywnej realizacji celów.


Charakter naszej działalności to holistyczne podejście, dzięki któremu potrafimy przenieść idee i koncepcje naszych klientów, w ramy strategii marketingowych. Pomimo wieloletniego doświadczenia, do każdego projektu podchodzimy nieszablonowo i kreatywnie. Nie stosujemy nieskutecznych półśrodków. W odnoszeniu sukcesu jesteśmy bezkompromisowi, dlatego oddając w nasze ręce działania marketingowe, nie masz konkurencji.


Budowanie marki

Zapewniamy budowanie mocnej marki już od samych początków jej istnienia, proponując wykonanie niepowtarzalnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia zarówno estetyki, jak i łatwości zapamiętywania logotypu marki, który przygotowany przez nas, z pewnością będzie zwracać na siebie uwagę.


Portale internetowe & aplikacje mobilne

Posiadamy bogate portfolio zrealizowanych portali online, a nasz doświadczony zespół zaprojektuje od podstaw oraz wdroży każdą ideę biznesową, którą przeniesie do świata online. Jeżeli masz pomysł na biznes w sieci jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Sklepy online & e-commerce

Dzięki sprawdzonym technologiom, a także bogatym doświadczeniu dopasujemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania związane ze sprzedażą online oraz zaprojektujemy sklep internetowy, który następnie wdrożymy z efektywną kampanią sprzedażową online.


Strony internetowe

Jeśli potrzebujesz niebanalnej strony internetowej – nasz zespół jest w stanie takową dostarczyć. Oferujemy witryny, które zachwycają swoimi walorami i funkcjonalnością, i do których odwiedzający z przyjemnością wracają. Projektujemy strony internetowe o różnym stopniu skomplikowania, przygotowane w różnych technologiach, a także responsywne – przyjazne urządzeniom mobilnym.


Kampanie reklamowe & PR

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w Google, Facebook’u, Instagram’ie oraz LinkedIn. Dzięki bogatej ofercie naszych usług, pośród których znaleźć można między innymi: remarketing, linkowanie sponsorowane, reklamy za pośrednictwem poczty Gmail, a także reklamy banerowe – zasięg Twojej firmy i liczba potencjalnych klientów wzrośnie w imponującym tempie.


Pozycjonowanie stron

Działamy wielokanałowo i dlatego oferujemy kompleksowe usługi marketingowe, które cechuje doskonała skuteczność, poprzez uzyskanie wysokich pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Nasze efekty udokumentowane są specjalistycznymi raportami.


Filmy reklamowe

Zajmujemy się także produkcją profesjonalnych filmów reklamowych - od prezentacji wideo, do spotów reklamowych i filmów korporacyjnych. Gwarantujemy nie tylko najwyższej jakości nagrania, ale również wyszukany montaż i zdumiewające efekty specjalne.


Zobacz zakres działań naszego Marketing Premium: