Logo

NOWY BENTLEY CONTINENTAL GT

Nowy Bentley Continental GT to już trzecia generacja tego modelu. Zaprojektowany całkowicie na nowo i wykonany ręcznie w Wielkiej Brytanii, łączy w sobie porywające i skoncentrowane osiągi z najnowocześniejszą technologią. Sercem nowego Continental GT jest całkowicie nowa, ulepszona wersja renomowanego silnika W12 TSI o pojemności 6,0 litrów, z podwójnym turbodoładowaniem, połączonym po raz pierwszy z ośmiobiegową skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem dla bardziej wydajnej zmiany biegów.

Nowe zaawansowane technicznie, adaptacyjne podwozie wykorzystuje inteligentne rozwiązania Bentleya, a nowy układ jezdny zapewnia dynamiczną jazdę i wyjątkową precyzję prowadzenia w każdych warunkach drogowych. Nowy system steruje komfortem jazdy i bocznym przechylaniem, jednocześnie amortyzując położenie pasażerów, a także sprawia, że ​​samochód jest bardziej precyzyjny niż kiedykolwiek wcześniej.

Muskularna konstrukcja zewnętrzna, stworzona przy użyciu rewolucyjnej technologii, daje lekki, a zarazem sztywny korpus. Silnik jest umieszczony bardziej z tyłu, aby poprawić rozkład ciężaru, co przekłada się na dynamiczne osiągi skoncentrowane na kierowcy.

Nowa luksusowa kabina Bentley Continental GT, oferująca cztery fotele i zwiększoną pojemność bagażnika, zapewniającą prawdziwą użyteczność . Zaawansowany, w pełni cyfrowy, zorientowany na kierowcę panel instrumentów i wyświetlacz Bentley Rotating Display należą do zestawu innowacji. Imponujący ekran dotykowy o przekątnej 12,3 cala został umieszczony w obracanej jednostce, która posiada jeszcze trzy eleganckie analogowe pokrętła i płaski minimalistyczny fornir.

Wystrój wnętrza nowego Continental GT jest dostosowany specjalnie do nowoczesnego luksusowego Klienta, z niezrównaną i niespotykaną dbałością o szczegóły.

Źródło: Bentley Motors Limited